(Foto) Shumë luksoze, kjo është shtëpia e ‘Big Brother Vip’ në Kosovë

Mbrëmjen e kaluar ka filluar “Big Brother VIP Kosova” me moderatorë Alaudin Hamitin dhe Jonida Vokshin.

 

Alaudini ka treguar se shtëpia është cilësuar si një ndër më të bukurat e kohëve të fundit, por jeni kuriozë ta dini si duket?

 

Shtëpia është shumë moderne dhe luksoze. Ajo ka pishinë, saunë madje dhe palestër. Shikoni fotot e mëposhtme për më shumë:

 

Top Channel demaskon Amosin, bëri pyetjen anonime më të turpshme ndaj Oltës

Një nga rubrikat më të përmendura të kësaj jave në Big Brother VIP ishte ajo e pyetjeve anonime brenda shtëpisë. Secili banor ka shkruar...

Horoskopi 1 shkurt 2023, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju në këtë fillim muaji

Dashi   Forconi veten psikologjikisht për të pohuar dëshirat tuaja. Hëna nga shenja e komunikimit të Binjakëve sot sjell komunikime të mrekullueshme që ju bëjnë vigjilentë....

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME