Veç Borës e Donaldit, Semi pohon se ka bashkuar edhe një çift tjetër në showbiz!

Mbrëmjen e sotme, Semi Jaupaj ka qenë mes shumë të ftuarish të tjerë në emisionin “Zemër Luana” në autorësi dhe moderim të Luana Vjollcës. Teksa realizohej loja e Irkencit dhe Semit ku duhet të ndanin sekretet e personazheve VIP ose të pinin pije të shëmtuara. Semi ka zbuluar se Bes Kallaku e ka pyetur për partneren e tij Xhensilën, se çfarë vajze është.

 

Më tej, Semi ka bërë edhe një batutë duke thënë: “Unë bashkoj çifte, jam bërë kupid”, gjë e cila ka shkaktuar të qeshur. Madje rikujtojmë se kohë më parë Semi është shprehur se ka qenë pikërisht ajo që ka ndihmuar në ribashkimin e Borës dhe Donaldit.

 

E mesa duket tani më u bënë dy çifte në showbiz të cilët janë bashkë edhe me ndihmën e Semit./tvklan.al

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Zbulohet e vërteta/ Ish-banori Big Brother VIP flet për sëmundjen e rrallë të Luiz Ejllit

Historia e sëmundjes së rrallë të Luiz Ejllit ka...

Kiara i vë “kusht” Luizit: ‘S’të puth më po s’fitove’! Kthehemi sërish tek 24 dhjetori

Nis “Sfida e rezistencës”. Banorët u pozicionuan në vendin...

Sula njeriu model kerkon grua pasi i ka vdekur bashkeshortja. E kam shtepin …

Një tjetër prezantim është shfaqur ditën e sotme në...