Sheiku përshëndeti me dorë influencuesen braziliane, reagimi i gruas së tij ….

Të hënën, Brazili dhe Zvicra u përballën në Kupën e Botës në Katar.

 

Në tribunë ishte biznesmenja dhe influencuesja braziliane Desireé Soares. Ajo është e martuar me komentatorin sportiv brazilian Galvão Bueno.

 

Brenda stadiumit ajo ka filmuar një prej figurave më të shquara në vendin pritës të Botërorit. Hamad bin Khalifa Al Thani emir i Katarit nga viti 1995 deri në vitin 2013 ishte në stadium. Ai ka tre gra dhe 24 fëmijë por ai padyshim ka një sy edhe për gratë e tjera.

 

Ndërsa braziliania po filmonte stadiumin, ai ka ngritur dorën dhe e ka përshëndetur atë. Në njërën dorë mbante një shkop dhe me tjetrën përshëndeti Soares.

 

Por ky moment është bërë viral për shkak të reagimit të gruas së dytë të ish-emirit, Moza bint Nasser Al-Missned.

 

Në pamjet e mëposhtme mund të shihni se si Moza, e cilësuar si një grua me stil dhe një nga zonjat e veshura më së miri në Lindjen e Mesme sheh me bisht të syrit bashkëshortin e saj.

 SHIHNI VIDEON KETU

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME