Nuk pritej perj saj…/ Semi zbulon një sekret të Flori Mumajesit: Ai është m…

Semi Jaupaj është e ftuar mbrëmjen e kësaj të diele në “Zemër Luana”. Semi u bë pjesë e një sfide që kishte të bënte me zbulimin e sekreteve të personazheve të ndryshëm të showbizit. Nëse refuzonte të përgjigjej duhej të kthente nga një shots me pije të shëmtuar në shije.

 

Një nga këto personazhe për Semin ishte këngëtari Flori Mumajesi i cili së fundmi ka treguar që nuk ndihet aq i vlersuar për muzikën që bën dhe videot e tij kanë berë jehonë në rrjet.

 

Semi zbuloi një sekret të tij për të gjithë ne, duke thënë që Flori është më i ndjeshëm sesa duket.

Efi kapet keq në studio me motrën e Oltës: Femër e ligë

Efi ishte e ftuar në Fan Club mesditën e sotme, një ditë pas eliminimit të saj nga Big Brother.Duket se përballjet e saj me...

Lepusha e Kelmendit, ngrihet bujtina e parë në vendin e staneve

“Histori Shqiptare”, udhëtoi këtë të diel drejt Lëpushës, ku na njohu me një bujtinë të veçantë “Shtëpia e Drerit”, ku përveç pamjeve mahnitëse të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME