Me gruan tende une…! Pas mesazhit te Hysenbelliut, reagon Edi Rama: Le ta dijne te gjithe qe

Edi Rama ka reaguar në lidhje me shembjen e resortit të Irfan Hysenbelliut, ish-mikut të tij. Rama ka thënë se resorti i tij ishte pa leje, por nuk ka folur aspak se pse ai hante dhe pinte

 

në një resort pa leje, duke u zhgë rryer në drekat dhe darkat e pronarit të medias, që sot supozon se bën opozitë.

 

Rama thotë, se ky nuk do jetë resorti i vetëm që do pr shet, por do ketë një valë të tjera sh mbjesh, por sa e besueshme është kjo, askush nuk e di.

 

Kujtojmë se pak më herët foli për mediat Irfan Hysenbelliu. Ai tha se për gruan e ramës ka pasur shumë respekt, ndërsa sot pretendon se rama e ka personale me të.

 

Postimi i Ramës:

Irfan Hysenbelliu kishte respekt për gruan e tij, Edi Rama s’bën mbrapsht: Resortin e ke pa leje!

 

Pak minuta pas shp rthimit, Irfan Hysenbelliu, ish-miku i Edi Ramës dhe sot vetëm miku i Erion Veliajt dhe Taulant Ballës, ka reaguar për median e tij, ku është shprehur se Edi Rama e ka personale me të, këtë sh mbje të resortit të tij.

 

Sipas Fanes, sot nuk ka më respekt për Edi Ramën dhe se pse bashkë, “kanë ngrenë e kanë pirë”.

 

Gjithashtu, ai shprehet se për gruan e Ramës ka shumë respekt dhe ka qenë shumë mikeshë me të, por sot nuk janë më.

 

Për median e tij ai thotë:

E ka personale me mua. Për shoqen e tij kam shumë respekt. Kam qenë shumë mikeshë me të. E kam përkrahur. Nuk besoja, që nga burri i saj do merrnim këtë përgjigje. Nuk dua që fëmijët e tij të kenë lot, siç ka sot familja ime.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Zbulohet e vërteta/ Ish-banori Big Brother VIP flet për sëmundjen e rrallë të Luiz Ejllit

Historia e sëmundjes së rrallë të Luiz Ejllit ka...

Kiara i vë “kusht” Luizit: ‘S’të puth më po s’fitove’! Kthehemi sërish tek 24 dhjetori

Nis “Sfida e rezistencës”. Banorët u pozicionuan në vendin...

Sula njeriu model kerkon grua pasi i ka vdekur bashkeshortja. E kam shtepin …

Një tjetër prezantim është shfaqur ditën e sotme në...