Yll e bukur, njihuni me vajzën e Aleksandër Frangajt që do të trashëgojë pasurinë e madhe të babait

Emi Frangaj, e bija e Aleksandër Frangaj, ka preferuar gjithmonë të qëndrojë larg vëmendjes së mediave, duke qene kështu shumë diskrete sa i përket jetës së saj jashtë kamerave.

 

Emi, vajza e Aleksandër Frangajt, pronarit të televizionit Klan dhe rrjedhimisht, trashëgimtarja e kësaj pasurie të madhe të të atit.

 

Emi është ende në gjimnaz, por për herë të parë është shfaqur disa ditë më parë, gjatë pjesëmarrjes në inagurimin e dyqanit të stilistit Joni Peçi.

 

Gjimnazistja është veshur në mënyrë të thjeshtë dhe ka bërë një grim të pastër, jo shumë të rënduar.

 

Nje yll bukurie! Kjo është vajza e Aleksandër Frangajt që do të trashëgojë pasurinë e madhe të babait.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME