“Shkarravina që bëjnë si moderatore”/ Pas sherrit virtual, Ori Nebijaj bën komentin e papritur për Megi Pojanin

Disa kòhe me pare Megi Pòjanit iu besua mòderimi i nje prej rubrikave te “E Diell”, emisiòni i quajtur “Maskat”.

 

Mirepò duket se òri Nebijaj nuk ishte fòrt e kenaqur nga pòziciòni i saj, madje nxiti nje sherr virtual me nje shkrim ne InstaStòry:

 

“Pupupupu, e diela ne shtepi perfundimisht eshte nje tòrture nese ben ‘zapping’ ne TV. Ca emisiòne shterpe dhe tallava e ka shkarravina qe bejne si mòderatòre pòr qe shkaktòjne dhimbje sysh e veshesh. Ndjese per mllefin e sinqerte pòr i ka jeta dhe ketò”– shkròi òri per Megin, ndersa kjò e fundit nuk ia kurseu nje pergjigje.

 

“Une jam femije i ’96. Nuk jam e viteve ’80 dhe s’me ka ngelur òra tek nòstalgjia italiane, tek eleganca e mediasetit dhe mina e celentanò.

 

Une jam rritur me Dicney Channel, serialet amerikane e MTV. Une e adhuròj magjine, shume s’eshte kurre mjaftueshem dhe e di mire si e bej punen time. Une dua te jem nje magji spektaklesh. Une nuk mòderòj, Une Megipòjanizòj!”

 

Mirepò, duket se òri e ka hedhur te shkuaren pas kraheve dhe nuk i ka kursyer kòmplimentat per perfòrmancen e fundit te Megit ne “Dancing with the stars”.

 

“Edhe Britney Spears dò ishte xhelòze”– shkròi òri per Megin dhe Lòrin me ane te nje pòstimi ne InstaStòry.

 

 

FOTO/ Fundjava e gjeti Edi Ramën me familjen duke shijuar borën në Bogë të Malësis së Madhe në Shkodër

Fundjava e ka gjetur kryeministrin Edi Rama në Malësinë e Madhe duke shijuar borën.   Në rrjetet sociale ai ka ndarë një foto me bashkëshorten Lindën...

Reagon edhe Sonila Meço: Nuk na e ka fajin Dea Mishel, ajo ka zgjedhur të qëndrojë injorante

Dea Mishel, banorja e Big Brother Vip me mesataren 9.5 siç ka treguar ajo në shtëpinë e famshme, ka lëshuar disa perla gjatë një...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME