Sheila Haxhiraj vijon me fiksimin për të nxjerrë “parakolpin”, pas klipit heq rrobat edhe në skenë

Sheila Haxhiraj mori pjesë te “Kënga Magjike” me këngën e saj “Malli” Ajo që na bëri përshtypje nuk është as performanca e artistes dhe as kënga. Duhet thënë se më shumë na mbeti mendja te shfaqja relativisht e ekzagjeruar e artistes.

 

Ajo që na bëri përshtypje ishte fakti se Sheila ka ardhur shumë e pa veshur ku në njërën anë të “parakolpit” ka vendosur ta mbulojë me një aksesor. Pas daljes nga “Big Brother”, Sheila vazhdon të jetë në klipet e saj super ekstravagante duke preferuar të vijë gjithmonë sen suale, por ndryshe nga klipet këtë herë në një skenë të madhe si ajo e Këngës Magjike duket se këngëtarja e ka ekzagjeruar me paraqitjen e saj në skenë.

 

Së fundmi, ajo ka tërhequr vëmendjen me disa foto që ka publikuar në “Instagram”. Duket se fiksimi i këngëtares për të nxjerrë “parakoplin” është më i hershëm. Këngëtarja shfaqet ne te njejten menyre edhe nga vaska, ndërsa ka shkruar: “Më lër të notoj në mendimet e tua…”

 

Kujtojmë që këngëtarja, pas daljes nga shtëpia e famshme e “Big Brother VIP”, u përfol se kishte nisur një lidhje me ish-banorin Kledi Hysa. Por, afërsia mes tyre kishte të bënte me klipin e ri të saj. Sheila duket jo vetëm joshëse dhe tejet sen suale, por ajo ka bërë bujë pikërisht me stilin e veshjes që ka zgjedhur për këtë sesion të ri fotografik.

 

Sheila shfaqet e veshur me një mantel të zi, dhe dy duar të qëndisura në pjesën e perparme. Këto foto të reja të saj tregojnë një version tjetër të artistes së njohur. Dhe ajo duket vërtet shumë bukur, me çdo detaj që ka shpalosur në to.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Zbulohet e vërteta/ Ish-banori Big Brother VIP flet për sëmundjen e rrallë të Luiz Ejllit

Historia e sëmundjes së rrallë të Luiz Ejllit ka...

Kiara i vë “kusht” Luizit: ‘S’të puth më po s’fitove’! Kthehemi sërish tek 24 dhjetori

Nis “Sfida e rezistencës”. Banorët u pozicionuan në vendin...

Sula njeriu model kerkon grua pasi i ka vdekur bashkeshortja. E kam shtepin …

Një tjetër prezantim është shfaqur ditën e sotme në...