Pasi shfaqi premierën e filmit ‘Sofia’ në Londër, Arbana Osmani ‘kryqëzohet’ nga ndjekësit e saj: Je mendjemadhe!

Ndeshja e mbrëmshme e Botërorit, Serbi-Zvicër u përjetua shumë nga shqiptarët për shkak të dy futbollistëve me origjinë shqiptare, Shaqiri dhe Xhaka të cilët dhuruan një spektakël.

 

Arbana Osmani i ka lidhur emocionet që dhuroi ndeshja me një pjesë të filmit të saj “Sofia” të cilën ajo dhe partneri i saj Eduart Grishaj, i cili është dhe regjistori i filmit po e japin në disa kinema të botës.

 

Së fundmi çifti ndodheshin në Londër ku kanë shfaqur dhe premierën e filmit, mirëpo në sektorin e komenteve, Arbana është përballur me disa ndjekës të cilët kanë shprehur zhgënjimin e tyre ndaj moderatores duke e quajtur ‘mëndjemadhe’.

 

Ata shprehen se kanë dashur të bëjnë një foto me moderatoren por ajo iu është larguar dhe është treguar shumë e ftohtë me ta. Komentet i kanë rënë në sy Arbanës, e cila e ka mohuar menjëherë dhe u shpreh se ajo ka qëndruar aty deri në fund.

 

“Filmi shumë i bukur, por para dhe mbas premierës në Londër u afruam për të bërë një foto me ju, por na ikë dy herë dhe s’na e dhe mundësinë”-komentoi një ndjekëse.

 

“Në asnjëmënyrë, kemi qenë aty deri në fund, derisa nuk kishte njeri fare fare”- iu përgjigj Arbana.

 

“Faktikisht ka të drejtë. Kam rastisur dy herë afër teje dhe të dya herët ke qenë shumë e ftohtë, madje mund të them mendjemadhe. Zhgënjim total nga ç’të shohim në ekran. Gjithsesi shpreoj të kenë qenë thjesht çastë të gabuara në ditë të gabuara”,– shtoi një tjetër.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Zbulohet e vërteta/ Ish-banori Big Brother VIP flet për sëmundjen e rrallë të Luiz Ejllit

Historia e sëmundjes së rrallë të Luiz Ejllit ka...

Kiara i vë “kusht” Luizit: ‘S’të puth më po s’fitove’! Kthehemi sërish tek 24 dhjetori

Nis “Sfida e rezistencës”. Banorët u pozicionuan në vendin...

Sula njeriu model kerkon grua pasi i ka vdekur bashkeshortja. E kam shtepin …

Një tjetër prezantim është shfaqur ditën e sotme në...