Tifozja kroate që “çmendi” rrjetin, “sheikët” e fotografojnë tinëz

Ivana Knoll, është fansa më e njohur e Kroacisë në “Katar 2022”, ku e pranishme në të gjitha ndeshjet e deritanishme të përfaqësueses kroate,

 

Ivana ka tërhequr vëmendjen me bukurinë dhe veshjen me ngjyrat dhe simbolet e vendit të saj.

 

Tifozja e lindur në Angli, ku ka më shumë se 570 mijë ndjekës në “Instagram” dhe kuptohet që numri fansave po rritet ditë pas dite, pikërisht për shkak të pranisë së saj në stadiumet e Katarit.

 

Në një ga fotot e publikuara, Ivana lë pa fjalë edhe disa tifozë, të veshur sipas traditë vendëse (të Katarit), disa prej të cilëve nuk i rezistojnë tundimit dhe nisi ta fotografojnë.

 

Nga Boga në Pukë, ku po e kalojnë fundjavën liderët e politikës shqiptare (FOTO)

Ndërsa situata politike është shumë e “nxehtë”, moti nga ana tjetër është shumë i ftohtë. Në zonat veriore, verilindje e juglinde ka rënë borë dhe...

Çfarë ndodhi mes çiftit? Kiara lë puthjen në mes dhe i kthehet “keq” Luizit: Ta tregoj unë jashtë ty…

Një bisedë intime ka diskutuar mbrëmjen e djeshme në shtrat Kiara dhe Luizi. Teksa ishte duke e puthur Luizi, Kiara e shtyn dhe aty...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME