”Sheikët nuk i dua”/ Kejvina Kthella e thotë troç se nuk do lidhej me një djalë që s’ka para

Njëra ndër modelet më të komentuara është Kejvina Kthella, se fundi ajo ka shpalosur detaje nga jeta personale.

 

Modelja ka bërë të ditur se pak impresionohet nga paratë tek meshkujt, ndërsa ka zbuluar se ka qenë në një lidhje dashurie me një djalë që nuk qëndronte mirë ekonomikisht.

 

“Kam pasur një lidhje me dikë që ka qenë pa punë. Me lekë nuk e kam mbajtur, por e kam ndihmuar. Kjo lidhje ka qenë pasi jam bërë e njohur. Nuk ka zgjatur shumë, kushedi pse (qesh). Ishte shumë i bukur. Më ndjekin hallet, se më pëlqejnë ‘bad-boys’”, ka thënë modelja në një intervistë për “Goca Gra”.

 

Pos tjerash, duke folur rreth mashkullit ideal për të, ajo i ka treguar disa prej karakteristikave që janë primare për të.

 

“Duke u bazuar te vetja ime, më pëlqen shumë pamja e jashtme. I gjatë, bjond. Gjatësinë e kam pak problem. Sheik jo. Mua më pëlqen mirëqenia sesa materializmi. Do më pëlqente të kisha dikë që ka njëfarë pozite, gjërat e tjera janë plus. Janë shumë faktorë që duhet të plotësojë”, shtoi ajo.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

I shndërruar në një fenomen, Luizi promovon veriun e Shqipërisë

Ai po merr një përkrahje të madhe në të...

Zbulohet identiteti i burrit të Oltës, i njëjti u pa në zyret e Top Channel

Olta Gixhari është banore në ‘Big Brother Vip Albania...

Reagimin e Klea Hutës pas puthjes së Kiarës me Luizin nuk duhet ta humbisni (VIDEO)

Pak minuta më parë Kiara dhe Luizi shkëmbyen puthjen...