Pjesë e Big Brother Vip do të jetë edhe Roza Lati? Këto janë detajet

“Big Brother Albania VIP 2” pritet të nisë shumë shpejt dhe të gjithë janë kurioz të dinë se cilët janë banorët që do të jenë pjesë e spektaklit të madh.

 

Dhe pse nëpër portale kanë nisur të përmenden emrat se kush do të jetë pjesë e reality show-t, Arbana Osmani zbuloi se edicioni i dytë i “Big Brother VIP” do të nisë së shpejti dhe se ndryshe nga viti i kaluar, këtë vit ka pasur një konkurrencë të madhe për të qenë pjesë e shtëpisë së famshme.

 

Së fundmi burimet për ‘Panorama Plus” kanë zbuluar se pjesë e “BBVIP2” do të jetë moderatorja e njohur Roza Lati.

 

Prezantueses i është bërë ftesa për të qenë në spektaklin e madh dhe e ajo ka pranuar.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME