Masakrohet me mjete të forta mjeku i njohur, persona të paidentifikuar e sulmojnë në banesë. 59-vjeçari në koma tek Trauma

Masakrohet me mjete të forta në banese mjeku i familjes në Gramsh. Ngjarja e rënde ka ndodhur rreth orës 17:00 të ditës se djeshme në banesën e mjekut të familjes, Vladimir Shuli.

 

Persona të paidentifikuar janë futur në banesën e tij ku e kane dhunuar barbarisht dhe goditur me mjete te forta ku si pasoje e goditjeve ka marre dëmtime të shumta ne nofull, kokë dhe trup.

 

59-vjeçari është gjetur ne gjendje kome nga te afërmit brenda banesës dhe është dërguar menjëherë drejt spitalit te Traumës ne Tirane.

 

Aktualisht mjeku ndodhet ne gjendje kome dhe po lufton me jetën. Shuli ushtronte profesionin si mjek familjeje prej vitesh ne qendrën shëndetësore ne lagjen “Sporti”. Deri tani nga ana e policise nuk ka të ndaluar apo të shoqëruar për ngjarjen e rende.

HOROSKOPI I DITES SE DIELE, SHENJAT GJATE KESAJ FUNDJAVE DO TE…

Dashi   Dita e fundit e kësaj jave favorizon të dashuruarit, ndërsa në punë është koha për të vazhduar me iniciativat më të mira. Në punë...

Ustai 72 vjeç nga Shqipëria: Pres të iki në Gjermani të punoj! S’punoj bojaxhi se është ofenduese, patinim po

I ftuar në emisionin “Real People” në Euronews Albania këtë të shtunë ishte një usta i quajtur Meti, i cili merret me patinime dhe...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME