Ç’po ndodh mes tyre? Me puthje e përqafime, Romeo shfaqet me bukuroshen e njohur (VIDEO)

Duket se Romeo Veshaj po e konsideron tanimë pjesë të karrierës së tij edhe muzikën. Pas bashkëpunimeve me Ermal Fejzullaun dhe Elgit Dodën, rradhën e ka një tjetër duet.

 

Romeo do të vijë në një bashkëpunim me këngëtaren nga Kosova, Diona Fona. Artistët e kanë gati këngën dhe përmes një videojë në Instagram na kanë zbuluar dhe një pjesë të saj. Kënga titullohet “Amante” dhe pritet të publikohet shumë shpejt.

 

Me aq sa mund të shohim në video edhe këtë herë nuk do të mungojnë notat e humorit në vargjet e Romeos.

 

VIDEO:

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Zbulohet e vërteta/ Ish-banori Big Brother VIP flet për sëmundjen e rrallë të Luiz Ejllit

Historia e sëmundjes së rrallë të Luiz Ejllit ka...

Kiara i vë “kusht” Luizit: ‘S’të puth më po s’fitove’! Kthehemi sërish tek 24 dhjetori

Nis “Sfida e rezistencës”. Banorët u pozicionuan në vendin...

Sula njeriu model kerkon grua pasi i ka vdekur bashkeshortja. E kam shtepin …

Një tjetër prezantim është shfaqur ditën e sotme në...