Tronditet Prishtina, burri vret gruan shtatzënë para spitalit të QKUK-së

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Prishtinë, ku një grua është e gjetur e vdekur në oborrin e QKUK-së.

 

Dyshohet se burri ka vrarë gruan, e cila ishte në javët e fundit të shtatzanisë, para spitalit të Gjinekologjisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

 

Nuk dihet ende se në çfarë rrethanash ka ndodhur ngjarja. Në vendgjarje kanë mbërritur 7 makina të policisë të cilët kanë nisur hetimet për të zbardhur krimin e rëndë dhe për të arrestuar autorin e kësaj ngjarje.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME