Shoqe me Beniadën/ Kjo është banorja e dytë që zbulohet, do jetë në ‘Big Brother Vip’

Pak dite me pare u be me dije nga burime per “Kryefjala” se banorja e pare e “Big Brother VIP” do te jete Kiara Tito.

 

Pas shume lajmesh qe qarkulluan ne rrjet, nuk erdhi asnje reagim nga ana e moderatores per te pohuar apo mohuar lajmet.

 

Tanime, po i njejti burim ben me dije se banorja tjeter qe do te behet pjese e formatit do te jete Jori Delli.

 

Ajo eshte mike e ngushte e Beniades dhe te dyja e kane zhvilluar karrieren e tyre ne Itali e mbase ka qene Beniada nje shtyse qe Jori te behet pjese e reality show-t.

 

Kujtojme se modelja ishte e ftuar mbremjen e djeshme ne “Top Arena”, ku mendohet se beri promovimin e pare ne TCH para pjesmarrjes ne BB VIP.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Zbulohet e vërteta/ Ish-banori Big Brother VIP flet për sëmundjen e rrallë të Luiz Ejllit

Historia e sëmundjes së rrallë të Luiz Ejllit ka...

Kiara i vë “kusht” Luizit: ‘S’të puth më po s’fitove’! Kthehemi sërish tek 24 dhjetori

Nis “Sfida e rezistencës”. Banorët u pozicionuan në vendin...

Sula njeriu model kerkon grua pasi i ka vdekur bashkeshortja. E kam shtepin …

Një tjetër prezantim është shfaqur ditën e sotme në...