Marina Vjollca peson indident me makinën, ja si është gjendja e saj

Moderatores Marina Vjollca i ka ndodhur një in cident me makinë. Asaj i është çarë goma në mes të rrugës.

 

Përmes një video në Instastory moderatorja e ka bërë të ditur vetë këtë lajm. Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi tash e disa vite janë të martuar dhe kanë një vajzë e cila quhet Marget.

 

Marina është mjaft aktive me projektet televizive, po ashtu edhe reperi Ghetto Geasy i cili është mjaft aktiv në skenën muzikore.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME