Kjo është artistja e vetme shqiptare që kryeministri Rama ndjek në Instagram (FOTO)

Kryeministri Edi Rama është aktiv në të gjitha rrjetet sociale, përfshirë edhe Instagramin. Lista e presonave që Rama ndjek në Instagram ndryshon shpesh. Së fundmi është me 32 persona.

 

Pjesa më e madhe e këtyre profileve kanë të bëjnë me artin, mes tyre është edhe Greg Rama dhe një artiste shqiptare.

 

Bëhet fjalë për Nensi Dojakan. Nensi është stilistja e talentuar shqiptare. Ajo njihet si shqiptarja e parë që ka fituar çmimin LVMH për stilistët e rinj të talentuar të dhënë nga Louis Vuitton.

 

Ka qenë ky lajmi që ka mahnitur edhe Ramën i cili ka dhënë atë kohë edhe “duartroktijen” e tij për stilisten. Ajo krijon veshje dhe të brendshme për gratë, por ka një stil dhe pikëpamje krejt unike dhe kanë joshur Bella Hadid, Miley Cyrus, Rihhana-n dhe të tjera. Nensi është larguar nga Tirana në moshën 16 vjeç për të studiuar në Londër ku sot ka brendin e saj të veshjeve.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Zbulohet e vërteta/ Ish-banori Big Brother VIP flet për sëmundjen e rrallë të Luiz Ejllit

Historia e sëmundjes së rrallë të Luiz Ejllit ka...

Kiara i vë “kusht” Luizit: ‘S’të puth më po s’fitove’! Kthehemi sërish tek 24 dhjetori

Nis “Sfida e rezistencës”. Banorët u pozicionuan në vendin...

Sula njeriu model kerkon grua pasi i ka vdekur bashkeshortja. E kam shtepin …

Një tjetër prezantim është shfaqur ditën e sotme në...