(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother VIP 2”, Lori Hoxha ka zbuluar në rrjete sociale disa copëza nga shtëpia më e famshme në Shqipëri. Ajo ka publikuar pamje nga ndërtesa ku duket qartë se punimet vazhdojnë, ndersa duket se do behet nje ambinet i bukur.

 

Moderatorja Arbana Osmani ka treguar se reality show pritet të fillojë brenda këtij viti dhe tashmë kanë filluar të zbulohen emrat e banorëve. Deri më tani është bërë i ditur emri i Kiara Titos dhe i Jori Dellit. Big Brother Vip Albania vitin e kaluar kaloi gjitha pritshmerite duke u bere spektaki me i ndjekur.

 

Shikuesit ishin te interesuar te shohin se si jane VIp- at ne perditshmeri. Duke votuar keshtu cdo jave per te prferuarin e tyre. Ne dhjetor do filloj sezoni i dyte, ndersa mbete te shihet se cilet do jena pjesemarresit.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Zbulohet e vërteta/ Ish-banori Big Brother VIP flet për sëmundjen e rrallë të Luiz Ejllit

Historia e sëmundjes së rrallë të Luiz Ejllit ka...

Kiara i vë “kusht” Luizit: ‘S’të puth më po s’fitove’! Kthehemi sërish tek 24 dhjetori

Nis “Sfida e rezistencës”. Banorët u pozicionuan në vendin...

Sula njeriu model kerkon grua pasi i ka vdekur bashkeshortja. E kam shtepin …

Një tjetër prezantim është shfaqur ditën e sotme në...