Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas këngëve hite të artistëve të njohur botëror, por kohët e fundit edhe të këngëve të saj.

 

Pas nënshkrimit për Warner Records në 2013, ajo mori kredi për këngën e Eminem “The Monster”. Rexha ka kontribuar edhe në shkrimin e këngëve të Shinee, Selena Gomez dhe Nick Jonas, Eminem, Rihanna e shumë të tjerë. Këngëtarja dhe tekstshkruesja amerikane duket se është e fokusuar në karrierën e saj.

 

Megjithatë, ka zëra se ajo ka qenë në lidhje me Keyan Safyari dhe Martin Garrix në të kaluarën. Nga fillimi i karrierës e deri më sot, ylli i hitit “Say My Name” ka arritur që në llogarinë e saj bankare t’i arkëtojë më shumë se 5 milionë dollarë. Bebe Rexha pati një shfaqje të mrekullueshme ndërsa performoi në pjesën e parë në ndeshjen e futbollit Detroit Lions kundër Buffalo Bills në Detroit, Michigan në Ditën e Falënderimeve.

 

33-vjeçarja vuri në pah linjat e saj me një palë pantallona të zeza të ngushta teksa dominonte skenën. Rexha i kombinoi pantallonat e saj seksi me një xhaketë motorike të zezë me vezullim me supe këndore, shkruan DailyMail.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Zbulohet e vërteta/ Ish-banori Big Brother VIP flet për sëmundjen e rrallë të Luiz Ejllit

Historia e sëmundjes së rrallë të Luiz Ejllit ka...

Kiara i vë “kusht” Luizit: ‘S’të puth më po s’fitove’! Kthehemi sërish tek 24 dhjetori

Nis “Sfida e rezistencës”. Banorët u pozicionuan në vendin...

Sula njeriu model kerkon grua pasi i ka vdekur bashkeshortja. E kam shtepin …

Një tjetër prezantim është shfaqur ditën e sotme në...