Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë pas martesës. Mediat e huaja shkruajnë se Flint humbi jetën papritur, duke lënë zemërthyer familjen, ndërsa ende nuk dihet shkaku.

Kantautori i Red Dirt ka lindur në vitin 1985, është rritur në Holdenville dhe ka jetuar në Mounds. Disa nga këngët e tij përfshinin “What’s Your Name?”, “Hurry Up & Wait”, “Long Road Back Home” dhe “Coëtoën”.

 

Flint regjistroi dhe publikoi albumin 2018 “Live and Not OK at Cain’s Ballroom”; “Jake Flint” e viteve 2020; dhe “Live and Socially Distanced at Mercury Lounge” të 2021.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Zbulohet e vërteta/ Ish-banori Big Brother VIP flet për sëmundjen e rrallë të Luiz Ejllit

Historia e sëmundjes së rrallë të Luiz Ejllit ka...

Kiara i vë “kusht” Luizit: ‘S’të puth më po s’fitove’! Kthehemi sërish tek 24 dhjetori

Nis “Sfida e rezistencës”. Banorët u pozicionuan në vendin...

Sula njeriu model kerkon grua pasi i ka vdekur bashkeshortja. E kam shtepin …

Një tjetër prezantim është shfaqur ditën e sotme në...