Luana dalë ngadalë po e shkrin botoxin

Si shumë nga figurat e ekranit, edhe Luana Vjollca kishte abuzuar me injektimin e botoxit dhe acidit hialuronik.

 

Për një kohë u duk sikur prezantuesja shqiptare po shpërfytyrohej, pasi nisi të dilte shumë jashtë vetës.

 

Por, së se fundi në programin e saj të ri me titull “Zemër Luana”, bukuroshja po shfaqet më natyrale.

 

Siç kuptojmë, Luana ka filluar ti shkrijë masat e tepërte të botoksit, duke i lënë kështu vend më tepër natyralitetit.

 

 

 

Zbulohet arsyeja është apo jo në një lidhje jashtë shtëpisë së “BBV” Luiz Ejlli?

Kur hyri në “Big Brother Vip” ai ishte një “i panjohur” në rrjetet sociale, ndërsa sot akoma pa kaluar një muaj numëron mbi 350K...

“Të gjithë kanë informacione edhe për ty: Arbana i kthehet Oltës: E turpshme

Përgjatë këtyre ditëve Olta ka kërcënuar Kiarën dhe Efin duke thënë se di shumë gjëra për to dhe se mund t’i nxjerrë me një...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Ish-balerina e Tv Klan për aksidentin e tmerrshëm: Nuk punonin frenat, qëndrova 2 muaj në koma

Në emisionin “Shije Shtëpie” në Tv Klan, ka qenë...

Surprizon Balina Bodinaku: Olta Gixharin e shoh fituese të Big Brother VIP

Ish-opinionistja e “Big Brother VIP”, Balina Bodinaku, ishte sot...