Xhensila Myrtezaj shtatzënë për herë të dytë? (Fotot)

Festat në shtëpinë e Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallakut kanë mbërritur. Çifti ka realizuar fotot nga dekori festiv, duke u shfaqur më të lumtur se kurrë. Natyrisht që në këto poza kaq të ëmbla nuk ka munguar as Ajka, vajza e çiftit.

 

Por duket se këto foto kanë edhe më shumë se 3 anëtarët e familjes. Në një postim të Rezarta Shkurtës, që në këtë rast është edhe autorja e fotove, veç se edhe mikesha e çiftit ka ngritur dyshimet për një shtatëzani të dytë të këngëtares.

 

Ashtu si shihet, Besi dhe Xhensila kanë pozuar të përqafuar dhe të dyja duart e tyre janë tek barku i artistes. E si për të shtuar edhe më shumë dyshimet, Rezarta kur e ka publikuar këtë foto ka shkruar “Coming Soon”.

 

Edhe në fotot e tjera, ku Xhensila shfaqet e vetme me Ajkën, ajo ka mbajtur duart tek barku, duke na shtuar dyshimet për një pritje të ëmbël. E nëse është kështu, do të na duhet të presim edhe pak, për të parë nëse realisht këngëtarja është në pritje të ëmbël.

 

 

Shqiptari “hero” në Greqi, shpëton fëmijën 1-vjeç që ishte bllokuar në banesë nga flakët

Dionisis Abdiaj, një 22-vjeçar shqiptar është bërë hero pasi ka shpëtuar një fëmijë 1-vjeçar, i cili ndodhej në një banesë në Greqi që ishte...

Rrëfimi tronditës i Ronaldos: ‘Kam tentuar 2 herë t’i jap fund vetes. As mësuesit nuk më mbështetën’!

Ai kaloi një eksperiencë në BBV2. Gazetari Ronaldo Sharka ka rrëfyer për “S’e luan Topi” kohën më të vështirë të jetës së tij dhe...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME