Nuk gjen dot burrë, edhe pse ka qenë Miss Anglia: “Askush nuk më do, as në aplikacionet e takimeve”

Ish-Miss Britania e Madhe, e cila pavarësisht bukurisë së saj nuk mund të gjejë dashurinë. Si është e mundur? Mund të ketë shumë arsye, por kjo dëshmi e saj na bën të reflektojmë: bukuria nuk është gjithçka në jetë.

 

April ankohet se nuk mund të njohë askënd drejtpërdrejt, pasi shumica e burrave duken shumë të tërhequr nga pamja e saj e bukur për të bërë lëvizjen e parë në një klub apo bar. Ajo iu drejtua aplikacioneve për takime dhe u përpoq të takohej me disa nga djemtë që takoi në internet. Situata nuk ka ndryshuar dhe kjo duket qartë nga dëshmitë e tij:

 

“Vitin e kaluar doja një lidhje. Kisha lënë takim me një djalë, kur merr në telefon: takimi u anulua, kështu që e ndërpreva fare. Unë jam shumë kokëfσrtë, nuk të jap një shans të dytë. Ο më do o nuk më meriton.”

 

Natyrisht, në listën e saj të takimeve nuk kanë munguar as ata meshkuj të cilëve fotografia e profilit nuk u përputhej aspak me versionin real: “Njëri për shembull teshtinte dhe e fshinte në pjesën e pasme të dorës. Gjeta një justifikim për t’u larguar.”

 

Lista e saj e takimeve është ende e gjatë dhe madje përfshin edhe një djalë, i cili pasi e ftoi në pub, u shfaq me 15 miq për t’u mburrur se kishte dalë me “Miss Britania e Madhe”.

 

Çfarë mund të themi, gjetja e dashurisë nuk është e lehtë dhe vajza ka standartet e saja. Shpresojmë që së shpejti të gjejë dikë që di t’i qëndrojë pranë ashtu siç e dëshiron!

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Zbulohet e vërteta/ Ish-banori Big Brother VIP flet për sëmundjen e rrallë të Luiz Ejllit

Historia e sëmundjes së rrallë të Luiz Ejllit ka...

Kiara i vë “kusht” Luizit: ‘S’të puth më po s’fitove’! Kthehemi sërish tek 24 dhjetori

Nis “Sfida e rezistencës”. Banorët u pozicionuan në vendin...

Sula njeriu model kerkon grua pasi i ka vdekur bashkeshortja. E kam shtepin …

Një tjetër prezantim është shfaqur ditën e sotme në...