Arbana Osmani tregon prezantuesen që do të jetë pjesë e ‘Big Brother Vip’

Arbana Osmani zbuloi se “Big Brother VIP” do të nisë brenda këtij viti, por jeni kurioz kush do të jetë banorja e parë?

 

“Kryefjala.com” ka zbuluar se moderatorja e njohur Kiara Tito do të bëhet pjesë e reality showt. Nga ana tjetër Kiara nuk ka reaguar ende.

 

Kujtojmë se dje në “Wake up”, Arbana u shpreh se personazhet këtë vit do të jenë më të njohur se personazhet e “Big Brother VIP 2” me karrierë më të gjatë dhe më aktive.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Shqiptari “hero” në Greqi, shpëton fëmijën 1-vjeç që ishte bllokuar në banesë nga flakët

Dionisis Abdiaj, një 22-vjeçar shqiptar është bërë hero pasi...

Ndahet nga jeta kryetari i parë i Partisë Demokratike

Është ndarë nga jeta ditën e sotme Tomor Golemit,...