Behuni gati.Keto qytete do të mbulohen nga bora ditën e dielë

Fundjava parashikohet që të sjellë ulje drastike të temperaturave të cilat pritet të zbresin nën zero gradë celsius përgjatë ditës së shtunë dhe të diel.

 

Dita e shtunë pritet të sjellë vranësira dhe reshje shiu në të gjithë territorin, ndërsa dita e diel do të sjellë edhe reshje dëbore në disa qytetet të vendit.

 

Përkatësisht Bajram Curri, Kukësi, Dibra, Librazhdi, Pogradeci dhe qytetet e tjera të rrethit të Korçës pritet të mbulohen nga dëbora.

 

Ndërkohë që temperaturat parashikohet të zbresin deri në -1 gradë celsius në zonat verilindore dhe juglindore të vendit.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Zbulohet e vërteta/ Ish-banori Big Brother VIP flet për sëmundjen e rrallë të Luiz Ejllit

Historia e sëmundjes së rrallë të Luiz Ejllit ka...

Kiara i vë “kusht” Luizit: ‘S’të puth më po s’fitove’! Kthehemi sërish tek 24 dhjetori

Nis “Sfida e rezistencës”. Banorët u pozicionuan në vendin...

Sula njeriu model kerkon grua pasi i ka vdekur bashkeshortja. E kam shtepin …

Një tjetër prezantim është shfaqur ditën e sotme në...