U shfaq në gjendje depresive/ Flor Mumajesi i lidhur me gruan e qeveritarit shqiptar N.K?!

Në media ditët e fundit po qarkullojnë lajme se arsyeja e gjendjes depresive të këngëtarit Flor Mumajesi është një vajzë me të cilën ai është i lidhur. Ashtu siç shkruhet në mediat rozë, Flori është në një marrëdhënie me gruan e një qeveritari shqiptar.

 

Të njëjtat burime konfirmojnë se çifti janë të divorcuar në realitet por para syve të publikut vazhdojnë të shfaqen bashkë.

 

Ai dhe e dashura e tij kanë disa vite në një lidhje dashurie dhe këngëtari ka hedhur në letër ndjenjat e tij nëpërmjet këngës “Mbaroj për ty”.

 

Këngëtari pak ditë më parë njoftoi fshirjen nga YouTube të këngëve të dashurisë që supozohet t’ia ketë dedikuar të dashurës së tij me inicialet N.K.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...