Truprojet ‘shpëtojnë’ ambasadoren, qytetari i revoltuar niset drejt Yuri Kim(VIDEO)

Një incident ka ndodhur ditën e djeshme në qendër të Tiranës, kur në rrugë po kalonte ambasadorja e SHA-ve në vendin tonë, Yuri Kim.

 

Siç shihet edhe në video një qytetar duket mjaft i irrituar dhe kërkon t’i afrohet ambasadores Kim.

 

Por është e menjëhershme ndërhyrja e truprojave të cilët bëjnë të mundur që ambasadorja Kim të vijojë e qetë rrugën dhe qytetari të largohet.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...