“Jooo më fal…”/ Gafa e Ardit Gjebreas në “Kënga Magjike” vë në siklet Eni Çobanin (VIDEO)

Prej shumë vitesh tashmë janë bashkë çdo të diel, në programin aq të dashur për publikun, “E Diela Shqiptare”.

 

E sigurisht edhe në një event kaq të rëndësishëm sa Kënga Magjike, Eni Çobani nuk kishte sesi të mungonte, këtë herë si publik.

 

Ishte vetë Ardit Gjebrea që e bëri të ditur këtë, teksa u ngjit në skenë për të prezantuar këngëtarin e radhës krah artistes italiane Greta.

 

Ardit Gjebrea: Jam me zonjën Eni Çobani… jo më fal, është në sallë!

 

Teksa u inkuadrua nga kamera, zonja Çobani u shfaq duke qeshur nga ky moment.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...