“I thashë nuk je më shoqja ime”, Andi Lila flet për rrengun që i bëri gruaja

Andi Lila ishte i ftuar këtë të premte në emisionin “Abc-ja e mëngjesit”, ku foli për librin autobiografik që ka publikuar. Libri që sapo ka publikuar flet për karrierën e tij sportive, përmes të cilit tregon fillimet në këtë sport, sfidat, vështirësitë dhe fitoret përgjatë gjithë këtyre viteve.

 

Ai u ndal dhe te kamera e fshehtë që i bënë “Piranjat” disa javë më parë. Gazetarët e “Piranjave” me ndihmën e bashkëshortes dhe mikut të tij të ngushtë, e bënë futbollistin të besonte se mund të niste një karrierë në aktrim. Ndërkohë, në “Abc e mëngjesit”, ai tregoi se si reagoi pas këtij rrengu.

 

“Ishin dy njerëz që nuk ma priste mendja kurrë. U mërzita dhe dy ditë nuk shkova në stërvitje. Më thanë do të bëhesh aktor filmi dhe thashë hajde. Është bërë film për Maradonën dhe Andi Lila, ku ta gjej. Reagova pas ashpër. Iu thashë ju nuk jeni më shokët e mi, dhe gruas nuk je shoqja ime. Tani vetëm njihemi”, tha ai.

 

Horoskopi ditor, e enjte date 1 dhjetor 2022!

DASHI   Gjatë orëve në vijim shmangni diskutimet e panevojshme me partnerin, dhe po ashtu distancohuni nga situatat dhe njerëzit që ju shqetësojnë. Për sa i...

Aksident i rëndë në Itali, çifti shqiptar në gjendje kritike për jetën

Një tjetër aksident i rëndë ku përfshihen shqiptarë kë ndodhur në Itali.   Një çift shqiptarësh ndodhen në gjendje kritike pas një aksidenti të frikshëm të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

‘Pse moj zonja injorante’! Sindi e ‘Për’puthen’ i kthehet rëndë ndjekëses

Ajo mori vëmendje te “Për’puthen” dhe u komentua shumë...

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar...

(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother...