Befason Lei Kraja: Do bëhem nënë së shpejti, dua 2 fëmijë

Lei Kraja ka spikatur gjithmonë për bukurinë e saj. Ajo ka forma perfekte dhe trup tepër sensual. Si pasojë dhe shumë ndjekës në Instagram.

 

Së fundmi, moderatorja i ka dhënë mundësinë ndjekësve të bëjnë pyetjet që dëshirojnë dhe padyshim që ato kanë qenë të shumta.

 

Ndër të tjera, Lei u pyet se kur e mendon vete mama dhe ajo ka befasuar me përgjigjen duke thënë: “Së shpejti”.

 

Më tej, e pyetur se sa fëmijë do të donte të kishte, moderatorja ka zbuluar: “2 maksimumi”.

 

Kujtojmë që Lei është shumë e rezervuar për jetën private, por herë pas here zbulon detaje. Pak kohë më parë, ajo ka treguar se është në një lidhje, por identitetin e djalit që i ka rrëmbyer zemrën zgjodhi ta mbante të fshehtë.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME