U tha se ishte semure. Vjen lajmi i mire per kengetarin e njohur Xeni

Këngëtari i njohur i muzikës popullore, Shkelzen Jetishi apo i njohur si Xeni në Janar të këtij viti ka njoftuar publikun për një pauzë.

Ai përmes një postimi ka bërë të ditur se gjatë këtij viti do të pauzonte dhe si rrjedhojë i kishte anuluar të gjitha aktivitetet që ka pasur.

 

‘Gjatë kësaj periudhe, do të përpiqem t’i përkushtohem familjes, shokëve dhe miqve të cilëve ju kam munguar për shumë vite’, shkruhet në postimin e këngëtarit.

 

Por këngëtari sot na gëzoi pa masë, kjo pasi si duket gjendja e tij shëndetsore është mjaft e mirë dhe zëri i tij nuk do mungoj në festat e fundvitit.

 

Këngëtari i muzikës popullore dhe qytetare, Shkelzen Jetishi – Xeni, ka publikuar projektin e ri.

 

Kënga titullohet “Gabimi Falet” dhe është lansuar në kuadër të xhirimeve për festat e fundvitit.

 

Ky rikthim i tij vjen ku tjetër pos në Emra Com.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...