Marina Vjollca publikon fotot ëngjëllore me të bijën, në ditëlindjen e saj: Kuptimi i jetës sime

Sot është një ditë e bekuar për çiftin e njohur, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi.

 

Më 24 nëntor të vitit të shkuar, ata u bënë prindër për herë të parë.

 

Dyshja mirëpritën vajzën e tyre, Marget, e cila sot mbush 1 vjeç.

Fillimisht ishte Geti, ai që bëri një urim publikisht për të bijën duke shkruar: “Jeta e Babës, kur erdhe në jetë ti, unë u linda për së dyti.

 

Tani kur shoh buzëqeshjen tende engjëllore dhe sytë e tu të bukur plot jetë, mbështesin besimin tim, se jeta ia vlen të jetohet me të gjitha pengesat që vijnë e shkojnë gjatë rrugës. Babi do jetë gjithmonë këtu për ty bija ime!

 

Gëzuar ditëlindjen e paç jetë të gjatë e të lumtun Engjelli im!”.

 

Ndërsa, pak minuta më parë, Marina ka publikuar disa foto ëngjëllore, ku shfaqet e veshur me të bardha, teksa mban në krah Margetin.

 

“Gëzuar ditëlindjen kuptimi i jetës sime. Urime ditëlindjen drita e syv të mi MARGET ”, ka shkruar ajo, duke marrë urime të shumta.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...