“Ju presin momente të vështira”/ Meri Shehu jep lajmin e keq për këto shenja horoskopi

Dashi

 

Hapet nje mundesi e re dot per ju ne ceshtje udhetimesh dhe clirim pengesash !

 

Demi

Do jeni me jerkesa te reja shpirterore dhe ekonomike Di fillojne shpenzimet Cfarre keni kursyer pa te drejte duhet ta jepni !

 

Binjaket

 

Nje dite e re kjo ne fushen e bashkepunimeve por qe vjen me surpriza dhe ndryshime qe nuk i prisnit !Keni lidhje te shpeja !

Gaforrja

 

Ceshtje ndryshimi pune apo fillimi i nje pune te re hapet para jush !Mund te udhetoni jashte vendit !Kujdes shendetin !

Luani

 

Shume situate e favorshme vjen per ju ne dashuri !Po ashtu nje projekt personal fillon te marre pozitivitet !

Virgjeresha

 

Nje ceshtje shtepie apo pasurie del ne plan te pare Nje ndryshim vendi apo blerje Mos u nxitoni !

Peshorja

 

Nje dite e bukur kjo per ju per njohje te reja dhe plane te reja Do keni takime dhe udhetime te shumta !

Akrepi

 

Ceshtjet ekonomike vijne te rregullohen dhe te permiresohen !Do keni shume shpenzime por sidoqofte do qarkullojne shume leke neper duar !

Shigjetari

 

Hene e re ne shenjen tuaj ju rifreskon mendjen dhe planet Do ndjegeni me optimist dhe energjik !

Bricjapi

 

Kjo dite do jete pak e mbyllur per ju Do digjeni si zjarr brenda vetes por pa mundur te ngrohni askend !

Ujori

 

Dite e bukur per miqesi dalje takime dhe jete nate !Mundesisht aventura do behet pjese e juaja !

Peshqit

 

Per ju kjo periudhe shenon fillimin e ndryshimeve te medha Kujdes duhet treguar ne veprimet e nxituara e ne super optimizem kur te ndryshoni punen !

Behuni gati.Keto qytete do të mbulohen nga bora ditën e dielë

Fundjava parashikohet që të sjellë ulje drastike të temperaturave të cilat pritet të zbresin nën zero gradë celsius përgjatë ditës së shtunë dhe të...

Aktori i njohur shqiptar rikthehet pas 10 vitesh në Shqipëri dhe …

Aktori Elvis Pupa më shumë se 10 vite është larguar nga “Portokalli” dhe rreth 5 vite më parë ai është shkëputur totalisht nga ekrani.   Por...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Aktori i njohur shqiptar rikthehet pas 10 vitesh në Shqipëri dhe …

Aktori Elvis Pupa më shumë se 10 vite është...

A jeni bere gati per bakllavane? Ja si ta pergatisni qe t’ju tretet ne goje. Video

Ingredientët: 60 peta për bakllava 1 filxhan stika të grira imët ½...

Nipi i Isa Boletinit: Ju tregoj cilat ishin amanetet e gjyshit tim për Shqipërinë

Nipi i Isa Boletinit, Gazmend Boletini ka rrëfyer në...

Behuni gati.Keto qytete do të mbulohen nga bora ditën e dielë

Fundjava parashikohet që të sjellë ulje drastike të temperaturave...