E bujshme/ Flor Mumajesi në lidhje dashurie me bashkëshorten e njohur të politikanit shqiptar?

Flor Mumajesi ra në qetësi për disa kohë, si në projektet muzikore ashu edhe në rrjetet sociale. Aq sa dyshimet filluan se këngëtari po hiqte dorë nga muzika.

 

Por ai u rikthye, e madje me bujë të madhe. Flor Mumajesi doli me disa deklarata në rrjetet sociale ku një pjesë e mirë e ndjekësve dhe fansave u bënë konfuz. Ai fshiu disa këngë të vjetra të tij gjë që i bëri të gjithë të mendojnë se gjendja e tij ka të bëjë me historitë e tij të së shkuarës, madje në rrjet u rikthyen foto e video të tij dhe Elvana Gjatës.

 

Por baladat dhe rreshtat e dashurisë së Flor Mumajesit në fakt i dedikohen një tjetër përsonazhi publik sipas Iconstyle.

 

Bëhet fjalë për një personazh mjaft të dëgjuar dhe ajo është bashkëshortja e një qeveritari shqiptar. Po po, siç e lexuat! Bashkëshortja.

 

Projekti i fundit i Mumajesit, i publikuar pas zhurmës së madhe në rrjet, titullohet “Mbaroj për ty”.

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë pas martesës. Mediat e huaja shkruajnë se Flint humbi jetën papritur, duke lënë zemërthyer familjen,...

Historia e dhimbshme: Shoqja me të cilën luaja, nuk e dija që ishte motra ime (Video)

Në rubrikën “Ka një mesazh për ty” në Tv Klan, ishte e ftuar Feride Tahiri, e cila tregoi një histori të pazakontë.   Ajo është nga...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...