Dy muaj më parë bëri publike lidhjen, Rosela Gjylbegu na befoi me reagimet e fundit: Mendon se po më mashtron (Foto)

Këngëtarja shkodrane, Rosela Gjylbegu është siguruar të njihet gjithmonë në media vetëm për talentin dhe punën e saj, jeta personale e saj ka marrë rrallëherë vëmendjen e publikut.

 

Por dy muaj më parë, me anë të një postimi në rrjetet sociale, Rosela bëri publike lidhjen e dashurisë duke ndarë edhe një foto me partnerin.

 

Këngëtarja nuk është shumë aktive në rrjetet sociale, por sot jo vetëm që ka publikuar foto në profilin e saj dhe në InstaStory, por ka bërë habi edhe me deklaratat e saj.

 

“Ndonjëherë të duhet të luash rolin e budallit për të mashtruar gënjeshtarin që mendon se po të mashtron”.

 

Pak e thellë kjo shprehje e Rosëlës ama fjala kyçe është e qartë, mnashtrimi dhe mashturesi.

 

Për më tepër ajo e shoqëron foton me një këngë. E gjeni dot cilën? Pikërisht “Ti nuk më gënjen mua”, e kënduar nga Queen.

 

“Gjithmonë mendoj se pjesa më e madhe e njerëzve nuk janë në gjendje me njohë e rinjohë shpirtin e tyne.Në fund të fundit pothuajse shumica e njerëzve jeton tuj ushqy veç trupin thuajse asnjëherë shpirtin”, shkruan po ashtu Rosela.

 

Një peisazh i bukur shoqëruar me këngën, “Just the ëay You Are” nga Diana Krall e cila thotë se nuk duhet të ndryshosh për asgjë dhe askënd.

 

Shpresojmë që Rosela Gjylbegu të mos jetë e lënduar edhe pse vargjet thonë të kundërtën.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Aktori i njohur shqiptar rikthehet pas 10 vitesh në Shqipëri dhe …

Aktori Elvis Pupa më shumë se 10 vite është...

A jeni bere gati per bakllavane? Ja si ta pergatisni qe t’ju tretet ne goje. Video

Ingredientët: 60 peta për bakllava 1 filxhan stika të grira imët ½...

Nipi i Isa Boletinit: Ju tregoj cilat ishin amanetet e gjyshit tim për Shqipërinë

Nipi i Isa Boletinit, Gazmend Boletini ka rrëfyer në...

Behuni gati.Keto qytete do të mbulohen nga bora ditën e dielë

Fundjava parashikohet që të sjellë ulje drastike të temperaturave...