“Doja t’ja bëja shοqes por e mora vet për burrë”, gazetarja rrëfen dasmën e çmendur me burrin

Gazetarja Ornela Gaçe ka rrëfyer për herë të parë njhjen me bashkëshortin e saj, Rezeartin.

 

E ftuar në emisionin “Rudina”, ajo foli për fillimet e karrierës së saj, dhe tregoi se si kishte dashur ta prezantonte me shoqen e saj të ngustë, por ishte martuar vetë me Rezeartin.

“Dasma jonë ka qenë e çm endur.

 

Kam bërë edhe ritin e heqjes së “shiritit” nga këmba ime në dasmë.Ishte një moment i çmendur dhe gjithë fisi më shikonte dhe thonin:

 

Po kjo çfarë po bën tani?Nxorri gjithë atë pjesë të këmbës aty… Por, shoqëria më ka bërë gjithë dasmën dhe do të mbahet mend gjatë.

 

Unë me Rezeartin jemi njohur nëpërmjet një shokut tim të ngushtë”.“Kur shoqja ime kishte dasmën mua më duhej një partner dhe ky tha të shoqëroj unë.

 

Unë kisha menduar që Rezeartin t’ia bëja shoqes time të ngushtë dhe se kisha menduar se mund të ishte burri im dhe kur e pashë që u tregua i gatshëm të më shoqëronte në dasmë fillova ta shoh ndryshe”.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME