Bëri publike lidhjen e dashurisë, Rosela Gjylbegu: Duhet të bësh rolin e budallait të mos …

Këngëtarja shkodrane, Rosela Gjylbegu është siguruar të njihet gjithmonë në media vetëm për talentin dhe punën e saj, jeta personale e saj ka marrë rrallëherë vëmendjen e publikut.

 

Por dy muaj më parë, me anë të një postimi në rrjetet sociale, Rosela bëri publike lidhjen e dashurisë duke ndarë edhe një foto me partnerin.

 

Këngëtarja nuk është shumë aktive në rrjetet sociale, por sot jo vetëm që ka publikuar foto në profilin e saj dhe në InstaStory, por ka bërë habi edhe me deklaratat e saj.

 

“Ndonjëherë të duhet të luash rolin e budallit për të mas htruar gënjeshtarin që mendon se po të mas htron”.

 

 

 

Zi në familjen e Getoar Selimit, reperi humb personin e afërt

Sot është një ditë e trishtë për familjen e reperit Getoar Selimi.   Halla e reperit është ndarë nga jeta. Lajmin e hidhur e ka bërë...

Behuni gati.Keto qytete do të mbulohen nga bora ditën e dielë

Fundjava parashikohet që të sjellë ulje drastike të temperaturave të cilat pritet të zbresin nën zero gradë celsius përgjatë ditës së shtunë dhe të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Aktori i njohur shqiptar rikthehet pas 10 vitesh në Shqipëri dhe …

Aktori Elvis Pupa më shumë se 10 vite është...

A jeni bere gati per bakllavane? Ja si ta pergatisni qe t’ju tretet ne goje. Video

Ingredientët: 60 peta për bakllava 1 filxhan stika të grira imët ½...

Nipi i Isa Boletinit: Ju tregoj cilat ishin amanetet e gjyshit tim për Shqipërinë

Nipi i Isa Boletinit, Gazmend Boletini ka rrëfyer në...

Behuni gati.Keto qytete do të mbulohen nga bora ditën e dielë

Fundjava parashikohet që të sjellë ulje drastike të temperaturave...