Sjellin fat/ Këtë lule duhet ta mbani patjetër në shtëpi

Është fakt që bimët kanë një efekt pozitiv në psi kikën dhe jetën e njeriut, ndërsa hulumtimet kanë treguar se ndihmojnë në menaxhimin e stresit.

 

Disa prej tyre madje konsiderohen se ndihmojnë në përmirësimin e psikologjisë sonë dhe ofrojnë një atmosferë më të këndshme.

 

Lulja e bozhures konsiderohet si simbol i fatit të mirë dhe ofron shumë përfitime. Konsiderohet gjithashtu se pamja dhe aroma e saj ndihmojnë psikologjinë tonë. Nuk është rastësi që shumë nuse e zgjedhin për buqetën e tyre dhe dekorimin e kishës.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME