“Shyqyr gjete nuse”, Efi komenton lidhjen e Mevlanit me këngëtaren shqiptare (VIDEO)

Efi ishte nga konkurrentet më të përfolura të sezonit të kaluar të “Për’puthen”.

 

Ajo pati disa takime me Mevlanin por nuk rezultuan suksesshëm.

Ky i fundit sapo ka konfirmuar lidhjen e tij të dashurisë me këngëtaren Albulena Ukaj dhe Efi ka një koment për këtë.

 

“Po e uroj publikisht, shyqyr Mevlan gjete nuse”, tha Efi kur u pyt nga Manushi se çfarë mendimi ka ajo për lidhjen e re të tij.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME