Shkodër/ Gruaja përplaset nga motori, mjeku ndalon makinën në mes të rrugës dhe i jep ndihmën e parë

Një aksident i rëndë u raportua pak orë më parë në Shkodër, ku një grua u përplas nga një mjet.

 

Fillimisht u rqaportua se ajo ishte përplasur nga një automjet tip Audi, por e vërteta nuk është kështu.

 

Raportohet se shoferi Auudit është mjek dhe kishte ndaluar për t;i dhënë ndihmën e parë. Ai quhet Sokol dhe ka shkruar pas videos në redaksiën e JOQ ALBANIA.

 

Sipas tij, ai ka ndaluar për t’i dhënë ndihmën e parë dhe se gruaja ishte përplasur nga një motor.

 

Doktor Sokoli na tregon se gjendja e gruas nuk ishte kritike, por ai ka qëndruar me të derisa erdhi ambulanca.

Sabiani e Iliri u pajtuan live në emision: Ne jemi vëllezër por ajo që na largoi ishte…

Pas shumë aludimeve rreth miqësisë së tyre, Sabiani dhe Iliri i kanë dhënë fund të gjithë pikëpyetjeve të ngritura.   Sabiani i ka bërë një surprizë...

Shqiptari përplas me makinë bashkëatdhetaren e tij, 23-vjeçarja humb jetën në vend

Një aksident tragjik ka ndodhur në qytetin Staten Island- NYC, në New York.   Një shqiptar ka përplasur për vdekje një 23-vjeçare, po nga Shqipëria. Policia...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Lekët i dua si vdekja”, burri rrëzon deklaratën e gruas me një puthje të ëmbël

Seanca e “Shihemi në Gjyq” ka mbërritur drejt fundit...

(video) Sipas Zhakut: Luizit i duhet një…sikar! E çfarë ishte kjo?

Zhaklina është opinioniste e këtij edicioni të Big Brother...