Filmon vjehrrën duke i pëshpëritur fjalë të pista ndërsa flinte: “Mendova se ishte një fantazëm!”

21-vjeçarja Rosa kapi vjehrrën duke hyrë fshehurazi në dhomën e saj gjatë natës. Arsyeja dhe rrethanat nuk janë të qarta dhe as të lehta për t’u shpjeguar, por e reja siguroi të gjithë ndjekësit e saj: “Mos u shqetësοni për mua!”.

 

Për disa ditë, Rosa besonte seriozisht se një fαntαzmë e vizitonte çdo natë në gjumë. E reja fillimisht kishte shkarkuar një aplikacion në telefonin e saj për të kontrolluar nëse gërhet gjatë natës, por përfundoi duke zbuluar diçka tjetër.

 

Duke dëgjuar regjistrimet, Rosa dëgjoi një zë që pëshpëriste në errësirë: zëri përsëriste fraza fγese të cilat natyrisht e tre’mbën vajzën. Si të shpjegohet një gjë e tillë?

 

Pasi vendosi një kamerë të fshehtë në dhomën e saj, e reja identifikoi vjehrrën e cila hynte në dhomën e saj gjatë natës për t’i pëshpëritur gjithë urrεjtjen e saj. Çudi se vjehrra sillej mirë gjatë ditës.

 

Së fundi, Rosa deklaroi se gruaja së shpejti do të largohet nga shtëpia e saj dhe se për këtë arsye do të detγrohet ta përjetojë këtë situatë të pαkëndshme vetëm për një periudhë të kufizuar kohore.

 

Si do të reagonit nëse dikush do të hynte fshehurazi në dhomën tuaj gjatë natës për t’ju pëshpëritur fjalë urre’jtjeje ndërsa flini?

A jeni bere gati per bakllavane? Ja si ta pergatisni qe t’ju tretet ne goje. Video

Ingredientët: 60 peta për bakllava 1 filxhan stika të grira imët ½ filxhan vaj ulliri i lehtë ½ filxhan gjalpë I tretur 400 – 500 gram stika të grira...

“Ish-gruaja më mori shtëpinë, me kapi mat duke…” Historia e dhimbshme e divorcit të Gent Pjetrit

Intervista e tij pas një mungesë disa vjeçare në ekran, shoqëruar me një rrëfim prekës bëri jo pak bujë mediatike.   Gentjan Pjetri, ose ndryshe i...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Aktori i njohur shqiptar rikthehet pas 10 vitesh në Shqipëri dhe …

Aktori Elvis Pupa më shumë se 10 vite është...

A jeni bere gati per bakllavane? Ja si ta pergatisni qe t’ju tretet ne goje. Video

Ingredientët: 60 peta për bakllava 1 filxhan stika të grira imët ½...

Nipi i Isa Boletinit: Ju tregoj cilat ishin amanetet e gjyshit tim për Shqipërinë

Nipi i Isa Boletinit, Gazmend Boletini ka rrëfyer në...

Behuni gati.Keto qytete do të mbulohen nga bora ditën e dielë

Fundjava parashikohet që të sjellë ulje drastike të temperaturave...