Endri Çekiçi feston ditëlindjen, Megi Pojani habit me veprimin edhe pasi u kapën ‘’matt’’

Edhe pse nuk e kanë pranuar asnjëherë zyrtarisht lidhjen e tyre, Megi Pojani dhe Endri Çekiçi konsiderohen si çift.

 

Thashethemet e shumta u vulosën pasi Megi u pa në ndeshjen mes Gallatasarajit dhe Koniaspor, ku Çekiçi shënoi një supergol.

 

Festimi i golit ishte me një puthje dhe dedikim drejt tribunës ku ndodhej Megi dhe futbollistin i cili më pas takoi shokët e skuadrës.

 

Ditën e sotme futbollisti feston ditëlindjen e tij dhe ne sy e vesh tek reagimi i Megit.

 

Por moderatorja të paktën jo deri tani, nuk ka postuar asgjë që mund të lidhet me ditën e veçantë të Endrit.

 

Në një intervistë së fundmi Megi u ngacmua në lidhje me lajmet që qarkullojnë në lidhje me të dhe futbollistin.

 

Ndonëse si gjithmonë refuzoi të përgjigjej duke thënë: “Nuk ka asgjë për të thënë, asgjë për të ndarë, nuk e di se çfarë thashethemesh qarkullojnë vërdallë kështu që nuk mund të flas.”

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME