A është shtatzënë? Flet Fifi pas fotos që ngriti dyshime

Këngëtarja Filloreta Raçi, e njohur me emrin e artit si Fifi, dhe i dashuri i saj Adis Patushi, janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit shqiptar.

 

Artistja tërheq shpesh herë vëmendje me dedikimet në rrjetet sociale për partnerin e saj. Ata u njohën kur artistja la shtëpinë e “Big Brother VIP” dhe prej atij momenti nuk janë ndarë në asnjë çast.

 

Pak kohë më parë, Fifi ka nxitur dyshimet se do bëhet nënë për herë të parë. Në InstaStory ajo ka pas publikuar një foto me Adisin ku shkruante “Babi”. Fotoja u ropostua në InstaStory dhe nga Adisi ku shkruante “Mami”.

 

Së fundmi, këngëtarja ka realizuar një “Ask Me” në Instagram, ku ka marr shumë pyetje dhe një ndër to ka qenë se kur do të bëhet nënë për herë të parë.

 

“Kur do e bësh një beb?” e pyet fansja dhe Fifi i përgjigjet: “Kur t’i vijë koha”, duke lënë të kuptohet se nuk e kanë në planet më të afërta.

 

A jeni bere gati per bakllavane? Ja si ta pergatisni qe t’ju tretet ne goje. Video

Ingredientët: 60 peta për bakllava 1 filxhan stika të grira imët ½ filxhan vaj ulliri i lehtë ½ filxhan gjalpë I tretur 400 – 500 gram stika të grira...

Videoja që po çmend botën; Ronaldo fut dorën poshtë pantallonave merr diçka aty dhe e ha…

Ditët që pasuan intervistën e tij të bujshme, pas së cilës ndërpreu kontratën me Manchester United, përgatitën terrenin për zgjidhjen konsensuale të mëvonshme me...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Aktori i njohur shqiptar rikthehet pas 10 vitesh në Shqipëri dhe …

Aktori Elvis Pupa më shumë se 10 vite është...

A jeni bere gati per bakllavane? Ja si ta pergatisni qe t’ju tretet ne goje. Video

Ingredientët: 60 peta për bakllava 1 filxhan stika të grira imët ½...

Nipi i Isa Boletinit: Ju tregoj cilat ishin amanetet e gjyshit tim për Shqipërinë

Nipi i Isa Boletinit, Gazmend Boletini ka rrëfyer në...

Behuni gati.Keto qytete do të mbulohen nga bora ditën e dielë

Fundjava parashikohet që të sjellë ulje drastike të temperaturave...