Vajza shqiptare habit: “Më mirë të rrish me bossa në Dubai sesa te kafja e lagjes me shqiptarë pabuksa

Mesazhi i një vajze në reaksionin e JOQ ka hapur një diskutim shumë të thëllë, ku nuk kanë munguar edhe komentet e shumë të tjerëve.

 

Kujtojmë që vajza kish listuar plot 12 kritere që një mashkull duhet të ketë për të qenë në krahun e saj.

 

Ajo shkruante: Prsh meqe ne gocat kohet e fundit kemi vene re qe me shkujt kane pretendime per te marre srz nje femer, atehere kto jane kriteret tona per te marre dhe ne seriozisht nje mashkull.

 

Për t’ua rifreskuar edhe një herë, më shumë nga një shtëpi foton me pretendimet e vajzave. Mirëpo, një tjetër vajzë ka bërë një eplikë në l idhje me l etrën me ku shte, ku ajo del me përfundimin se është

‘më mirë të qash për një id.iot me lek se sa disa pl.ehra pa lek’ Me Më tu tje, ajo shkruan se pr eferon Dubain dhe jo kafet e lagjes me ‘pabuksat’

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME