Sali Berisha dhe Edi Rama bashke per te festuar…? Ja ku jane pare dy liderit politik

Tashmë të gjithë e dinë që në Korçë ka një vend, ka një restorant, një ambient familjar që quhet O2 Boutique dhe është i preferuari nga të gjithë.

 

Arsyet janë të shumta por ne po ju themi vetëm disa prej tyre, gatuhet mirë dhe si askund tjetër, muzikë e vërtetë nga këngëtarë që këndojnë ‘live’ serenatat më të bukura korçarë dhe jo vetëm.

 

Një shërbim perfekt dhe atmosferë e mrekullueshme! Kur je në O2 Boutique harron çdo gjë tjetër dhe nuk e kupton fare si ikën koha.

 

Sigurisht që në O2 Boutique nuk mund të mungojnë edhe ata dy, dy më të mëdhenjtë e këtij vendi, Sali Berisha dhe Edi Rama, që nuk mund t’i shpëtonin dot syrit të mprehtë të mjeshtrit Xhovani.

 

“Fitorja është një gjendje shpirtërore! Sali Berisha dhe Edi Rama të kapur nga @xh0vani për @o2boutiquee

Përveçse një tradite të gjatë të blerjes së votave për mandatet më të lakmuara në Shqipëri, “Shtëpia jonë” feston sot dy nga politikanët më të talentuar te diteve tona. Faleminderit për besimin!”

 

A jeni bere gati per bakllavane? Ja si ta pergatisni qe t’ju tretet ne goje. Video

Ingredientët: 60 peta për bakllava 1 filxhan stika të grira imët ½ filxhan vaj ulliri i lehtë ½ filxhan gjalpë I tretur 400 – 500 gram stika të grira...

“Ish-gruaja më mori shtëpinë, me kapi mat duke…” Historia e dhimbshme e divorcit të Gent Pjetrit

Intervista e tij pas një mungesë disa vjeçare në ekran, shoqëruar me një rrëfim prekës bëri jo pak bujë mediatike.   Gentjan Pjetri, ose ndryshe i...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Aktori i njohur shqiptar rikthehet pas 10 vitesh në Shqipëri dhe …

Aktori Elvis Pupa më shumë se 10 vite është...

A jeni bere gati per bakllavane? Ja si ta pergatisni qe t’ju tretet ne goje. Video

Ingredientët: 60 peta për bakllava 1 filxhan stika të grira imët ½...

Nipi i Isa Boletinit: Ju tregoj cilat ishin amanetet e gjyshit tim për Shqipërinë

Nipi i Isa Boletinit, Gazmend Boletini ka rrëfyer në...

Behuni gati.Keto qytete do të mbulohen nga bora ditën e dielë

Fundjava parashikohet që të sjellë ulje drastike të temperaturave...