Roza Lati pushime në ishullin e pasanikëve me të dashurin, por…

Roza Lati gjithnje ka qenë një personazh pa doreza. Por moderatorja shpeshherë jetën private e ka mbajtur hermetike.

 

E së fundi ajo si duket po e përjeton një dashuri aq të madhe sa mos ta mbaj më fshehur nga askush.

 

Roza Lati, deri më tani nuk e ka bërë publike lidhjen e saj. Në një postim në instagram ajo shihet e shoqëruar nga i dashuri i saj.

 

Ajo duket më e lumtur se asnjëherë. Ajo shkruan: Unë dhe i dashuri tu nda tokat. 🇲🇻 Maldives

 

Identitetin e tij moderatorja vendosi ta mbaj të fshehë.

“Ish-gruaja më mori shtëpinë, me kapi mat duke…” Historia e dhimbshme e divorcit të Gent Pjetrit

Intervista e tij pas një mungesë disa vjeçare në ekran, shoqëruar me një rrëfim prekës bëri jo pak bujë mediatike.   Gentjan Pjetri, ose ndryshe i...

Nipi i Isa Boletinit: Ju tregoj cilat ishin amanetet e gjyshit tim për Shqipërinë

Nipi i Isa Boletinit, Gazmend Boletini ka rrëfyer në emisionin “Ballkan” në Abc të gazetares Linda Karadaku, amanetet e heroit tonë, i cili luftoi...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Aktori i njohur shqiptar rikthehet pas 10 vitesh në Shqipëri dhe …

Aktori Elvis Pupa më shumë se 10 vite është...

A jeni bere gati per bakllavane? Ja si ta pergatisni qe t’ju tretet ne goje. Video

Ingredientët: 60 peta për bakllava 1 filxhan stika të grira imët ½...

Nipi i Isa Boletinit: Ju tregoj cilat ishin amanetet e gjyshit tim për Shqipërinë

Nipi i Isa Boletinit, Gazmend Boletini ka rrëfyer në...

Behuni gati.Keto qytete do të mbulohen nga bora ditën e dielë

Fundjava parashikohet që të sjellë ulje drastike të temperaturave...