Përmbytjet në vend, Rama reagon sërish: Në Shkodër në 2010 ishin 2580 banesa nën ujë, sot vetëm 5

Kreyministri Edi Rama ka reaguar sërish sa i takon përmbytjeve në vend, duke iu përgjigjur akuzave të opozitës.

 

Rama thotë se në vitin 2010, ka pasur 2580 banesa nën ujë, sot vetëm 5. Sipas Ramës qeveria e ka mirëmenaxhuar situatën më mirë se në vitin 2010.

 

Ndërkohë gjatë ditës së sotme Rama ka reaguar disa herë në lidhje me akuzat për përmbytje, duke sulmuar edhe mediat.

 

Postimi i Ramës:

 

Ja se ç’i bëjnë opinionit kamerat me objektiv të ngushtë e gjuhët me llapje të gjerë, gjithnjë për të njëjtin qëllim, nxitjen e urrejtjes, teksa faktet nga i njëjti burim, bashkia Shkodër(!), flasin më qartë se s’ka për të vërtetën e përmbysur prej korit të injorancës e ligësisë!

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...