Nuk mban gjë Ermal Mamaqi, tregon diçka që nuk dihej për Alketa Vejsiun

Në “Dance Albania” Ermal Mamaqi zbuloi një detaj që nuk e dinim rreth moderatores Alketa Vejsiu.

 

Ai tha se pseudonimi i saj është “ketër”, ndërsa Alketa shtoi se kështu i thërrasin shpesh në familje.

 

Nuk e dinim, Ermal Mamaqi zbulon pseudonimin e Alketa Vejsiut

 

Nuk e dinim, Ermal Mamaqi zbulon pseudonimin e Alketa Vejsiut

 

Ermal Mamaqi: Ketri paska ditë?

 

Alketa Vejsiu: Është dita ime sot domethënë

 

Ermal Mamaqi: Alketa ti në mos gaboj e ke përmendur dikur që pseudonimi jot është ketër.

 

Alketa Vejsiu: Po e vërtetë.

 

Ermal Mamaqi: Nuk e di se çfarë të lidh ty me ketrin pse është kjo.

 

Alketa Vejsiu: Në familje më thërrasin shpesh kështu.

 

Ermal Mamaqi: Meqë qenka dita e Alketës sot, pra mbroni Alketat në botë. Ruani Alketat.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Të moshuarit i rrëzohen frutat e perimet në rrugë, djali ndalon makinën dhe e ndihmon

Shpesh herë jemi mësuar të dëgjojmë vetëm për akte...

Shokohet vajza pasi ndahet! Ish i dashuri i dërgon faturat e harxhimeve: Mi paguaj…!

Të gjithë e dimë se marrëdhëniet janë një investim...

Do festonte datëlindjen sot, Aida Shtino rrëqeth: Po kalon i pesti vit pa ty, do pi me foton tënde

Aida Shtino është një ndër moderatoret më të njohura...