Me foton nga shtrati, Lei Kraja ka një mesazh: Më duaj ose më urrej, nuk bën dallim

Lei Kraja është një nga vajzat më në formë të showbizit shqiptar. Ajo ka spikatur gjithmonë për linjat e saj seksi. Moderatorja nuk nguron t’i tregojë edhe përmes fotove të ndryshme në Instagram, ku jep herë pas here edhe mesazhe.

 

Së fundmi, Lei ka ndarë një foto nga shtrati, në të cilën shfaqet e veshur me të bardha.

 

“Më duaj ose më urrej, betohem se nuk do të më ndryshojë apo më thyejë. Nuk bën dallim”, ka shkruar moderatorja, duke lënë të kuptohet se ky mesazh është për dikë.

 

Kujtojmë që pak kohë më parë gjatë një interviste, ajo pranoi se është në një lidhje dashurie dhe shumë e lumtur.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...